იყიდება - კომერციული ქონება 120 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი გლიფადა
1 050 000 €
8750 €/m²
Property 14242 photo 1
Property 14242 photo 2
Property 14242 photo 3
Property 14242 photo 4
Property 14242 photo 5
Property 14242 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 120 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a property that is intended for commercial use, and is located in Glyfada, one of the most modern and well-developed southern suburbs of Athens. It is situated in 15 kilometers from the Greek capital, and stretches from the foot of the mountains Hymettus to the coast of the Saronic Gulf.
The two-storeyed building is located on the first (45 sq.m.) and second (40 sq.m.) floors, there is a storeroom (35 sq.m.), alarm system, air conditioning.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 9554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47717
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 000 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34788
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50143
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა