იყიდება - კომერციული ქონება 95 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი გლიფადა
950 000 €
10000 €/m²
Property 47718 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 95 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale  commercial space of 95 sq.m in the center of Glyfada.

The space consists of:
Basement - 36 sq.m.
Ground floor - 34 sq.m.
Upper loft - 25 sq.m.

The facility is located on one of the central streets of the Glyfada district.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
1 050 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14242
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
1 180 000 € 1685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
945 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5790
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
800 000 € 8421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60044
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50143
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
820 000 € 5857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22941
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 100 000 € 4489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60557
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა