იყიდება - კომერციული ქონება 130 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
1 250 000 €
9615 €/m²
Property 3312 photo 1
  • ობიექტის კოდი 3312
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კომერციული ქონება
  • ფართი 130 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1050 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • წლის შენიშვნა: 2012 год строительства
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 130 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a shop that was built on the plot of 1050 sq.m. in the district Voula. The shop has one level, square 115 sq.m., mansard roof 15 sq.m. Currently this shop is rented with the monthly rental payment 2.000 euro.

Voula is considered one of the prestigious suburbs of southern Athens, well landscaped, there is a beautiful quay here and a lot of famous people choose this district for their place of residence. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34787
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
1 650 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35791
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36564
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 200 000 € 3934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37024
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39072
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 720 000 € 1749 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42470
  • ფართი 983 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 500 000 € 9554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47717
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50143
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57490
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
1 100 000 € 4489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60557
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა