Property 60135 photo 1
Property 60135 photo 2
Property 60135 photo 3
Property 60135 photo 4
Property 60135 photo 5
Property 60135 photo 6
Property 60135 photo 7
Property 60135 photo 8

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 660 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 61 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 1800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37128
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 1720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37430
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
140 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38725
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
150 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41135
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 3023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41183
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 1652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44137
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 2102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44245
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48458
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50423
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50635
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა