იყიდება - ბინა 180 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
165 000 €
917 €/m²
Property 50635 photo 1
Property 50635 photo 2
Property 50635 photo 3
Property 50635 photo 4
Property 50635 photo 5
Property 50635 photo 6
Property 50635 photo 7
  • ობიექტის კოდი 50635
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 180 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 109 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 180 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66125
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
208 000 € 2773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65595
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
232 000 € 6105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65217
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64835
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა