Property 44137 photo 1
Property 44137 photo 2
Property 44137 photo 3
Property 44137 photo 4
Property 44137 photo 5
Property 44137 photo 6
Property 44137 photo 7
Property 44137 photo 8
Property 44137 photo 9
Property 44137 photo 10
Property 44137 photo 11
Property 44137 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Patisia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
163 000 € 3622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64885
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65349
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66016
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65594
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65778
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65944
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65227
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა