185 000 €
2500 €/m²
Property 50423 photo 1
Property 50423 photo 2
Property 50423 photo 3
Property 50423 photo 4
Property 50423 photo 5
Property 50423 photo 6
Property 50423 photo 7
Property 50423 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 74 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Kato Petralona.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65227
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63021
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63053
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65778
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 2330 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63306
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა