Property 37430 photo 1
Property 37430 photo 2
Property 37430 photo 3
Property 37430 photo 4
Property 37430 photo 5
Property 37430 photo 6
Property 37430 photo 7
Property 37430 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1967
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 93 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the center of Athens , walking distance from Victoria square and ther metro station 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60897
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60289
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53236
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66044
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
184 000 € 1672 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54850
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64835
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60136
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა