Property 41135 photo 1
Property 41135 photo 2
Property 41135 photo 3
Property 41135 photo 4
Property 41135 photo 5
Property 41135 photo 6
Property 41135 photo 7
Property 41135 photo 8
Property 41135 photo 9
Property 41135 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1959
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the central area, Plateia Amerikis

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
161 000 € 1490 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53260
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
155 000 € 6739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61678
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
129 000 € 1869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63309
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56511
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 1016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52331
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60552
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა