185 000 €
2102 €/m²
Property 44245 photo 1
Property 44245 photo 2
Property 44245 photo 3
Property 44245 photo 4
Property 44245 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Kallithea

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66092
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 2229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63265
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 3658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63762
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 7812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62967
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა