Property 41183 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 43 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს ქვედა სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Koukaki area,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60136
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48458
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 4
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8127
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34859
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65091
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12503
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7942
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა