Property 60030 photo 1
Property 60030 photo 2
Property 60030 photo 3
Property 60030 photo 4
Property 60030 photo 5
Property 60030 photo 6
Property 60030 photo 7
Property 60030 photo 8
Property 60030 photo 9
Property 60030 photo 10

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 45 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს Semi-first floor სართულზე და შედგება Semi-first floor შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა.

The apartment is located in the Exarchia area

Suitable for investment

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
208 000 € 2773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65595
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
125 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65788
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა