Property 59927 photo 1
Property 59927 photo 2
Property 59927 photo 3
Property 59927 photo 4
Property 59927 photo 5
Property 59927 photo 6
Property 59927 photo 7
Property 59927 photo 8
Property 59927 photo 9
Property 59927 photo 10
Property 59927 photo 11
Property 59927 photo 12
Property 59927 photo 13
Property 59927 photo 14
Property 59927 photo 15
Property 59927 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 130 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 270 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the Porto Rafti area

It has a cooling - heating system

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26234
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 400 000 € 5185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59927
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 750 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30575
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა