Property 30736 photo 1
Property 30736 photo 2
Property 30736 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

We offer for sale a three-storey detached house of 400 sq.m in the town of Anavissos.

The detached house consists of:

First level of 133 sq.m

Second level of133 sq.m.

Third level of 133 sq.m

Grekodom Development provides all construction services.

The property is located on the first line from the beach, with access to the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
975 000 € 2437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30734
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29767
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26234
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა