1 250 000 €
2500 €/m²
Property 39060 photo 1
Property 39060 photo 2
Property 39060 photo 3
Property 39060 photo 4
Property 39060 photo 5
Property 39060 photo 6
Property 39060 photo 7
Property 39060 photo 8
Property 39060 photo 9
Property 39060 photo 10
Property 39060 photo 11
Property 39060 photo 12
Property 39060 photo 13
Property 39060 photo 14
Property 39060 photo 15
Property 39060 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 500 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 3 სააბაზანო ოთახები, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The detached house is located in the area of Vari. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 750 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30575
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26234
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა