Property 7797 photo 1
Property 7797 photo 2
Property 7797 photo 3
Property 7797 photo 4
Property 7797 photo 5
Property 7797 photo 6
Property 7797 photo 7
Property 7797 photo 8
Property 7797 photo 9
Property 7797 photo 10
Property 7797 photo 11
Property 7797 photo 12
Property 7797 photo 13
Property 7797 photo 14
Property 7797 photo 15
Property 7797 photo 16
Property 7797 photo 17
Property 7797 photo 18
Property 7797 photo 19
Property 7797 photo 20
Property 7797 photo 21
Property 7797 photo 22
Property 7797 photo 23
Property 7797 photo 24
Property 7797 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2000
  • რემონტის წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 373 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, 3 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

There is provided for sale a 4-storey detached house of 373 sq.m. in Attica. The first floor consists of bedroom, living room, shower room and 3 storage rooms. On the second floor bedroom, living room and shower room. On the third floor living room with kitchen and bathroom. The upper fourth floor includes 3 bedrooms and 2 bathrooms.

The detached house offers a nice view to the azure sea, majestic mountains and city.

The detached house is furnished and equipped with armored entrance door, solar panels for water heating, fireplace, air conditioning, heating, utility room and lift. The surrounding area has tents, parking and garden with lawn.

The detached house is located in Saronida, one of the most prestigious southern suburbs of Athens with great beaches, picturesque taverns by the sea where you will try fresh fish and seafood, delicious Greek salad and homemade wine; cafeterias, where you watch the sunset drinking fragrant Greek coffee. Saronida is 38 km away from the center of Athens and 20 minutes away by modern highway from the airport. The coast extending along these areas, is considered the best area of ​​Attica with picturesque bays, sandy beaches, majestic green hills, with views to the nearby islands.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 750 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30575
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა