340 000 €
944 €/m²
Property 62923 photo 1
Property 62923 photo 2
Property 62923 photo 3
Property 62923 photo 4
Property 62923 photo 5
Property 62923 photo 6
Property 62923 photo 7
Property 62923 photo 8
Property 62923 photo 9
Property 62923 photo 10
Property 62923 photo 11
Property 62923 photo 12
Property 62923 photo 13
Property 62923 photo 14
Property 62923 photo 15
Property 62923 photo 16
Property 62923 photo 17
Property 62923 photo 18
Property 62923 photo 19
Property 62923 photo 20
Property 62923 photo 21
Property 62923 photo 22
Property 62923 photo 23

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 360 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

For sale: Commercial property with a total area of 360 sq.m., spread over 3 levels (mezzanine 132 sq.m., ground floor 145 sq.m., basement 83 sq.m.). Features a freight elevator, dedicated cold storage room in the basement, and open outdoor space. Located in a prime spot, ideal for business use.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
350 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7567
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35324
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61467
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
372 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58370
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა