Property 35324 photo 1
Property 35324 photo 2
Property 35324 photo 3
Property 35324 photo 4
Property 35324 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 150 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial space in the center of Thessaloniki. It is located in the Nea Paralia area, 50 meters from the sea. In front of the building there is a beautiful park for walks. It is currently leased as a cafe-bar for 500 euros per month. The tenant is ready to extend the lease with the new owner.

In the area there are taverns, restaurants and bars. Nea Paralia is a lively area especially in the evening.

The purchase of this property is a profitable investment.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
495 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58323
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
400 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61467
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60360
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
372 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58370
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7567
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა