Property 59235 photo 1
Property 59235 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 880 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

The plot is located in the area of Saronida

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31278
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62033
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 496 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56518
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
620 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14346
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
420 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3577
  • ფართი 1417 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
540 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64082
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
590 000 € 547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64085
  • ფართი 1077 m²
  • მანძილი ზღვიდან 248 m
იყიდება
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5934
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა