620 000 €
620 €/m²
Property 14346 photo 1
Property 14346 photo 2
Property 14346 photo 3
Property 14346 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 420 კვ.მ.

The plot is located in Kalyvia Thorikou.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56455
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
800 000 € 772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56979
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
550 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59221
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
550 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60566
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
690 000 € 690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61158
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
900 000 € 1192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63575
  • ფართი 755 m²
  • მანძილი ზღვიდან 380 m
იყიდება
700 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64079
  • ფართი 1361 m²
  • მანძილი ზღვიდან 310 m
იყიდება
540 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64082
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
580 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64083
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1350 m

სიახლეების დაგზავნა