450 000 €
78 €/m²
Property 22907 photo 1
Property 22907 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5704 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 €
  • ობიექტის კოდი 13625
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
557 000 € 318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13790
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24404
  • ფართი 536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
500 000 € 238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31278
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
550 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34277
  • ფართი 2360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
550 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59221
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
550 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60566
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m

სიახლეების დაგზავნა