იყიდება - სასტუმრო 1417 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
420 000 €
296 €/m²
Property 3577 photo 1
Property 3577 photo 2
Property 3577 photo 3
  • ობიექტის კოდი 3577
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1417 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1417 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 283 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Land is for sale in the eastern part of Attica. Land area is 1,417.5 square meters. It is possible to get permission to build three houses: 2 corner houses of ​​300 sq.meters  area each, and anothe one in the middle of 260 sq.m.

The plot is sloping, adjacent side of the site to the main road is 44 m. Plot has a view of the sea. All communications are done.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
580 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64083
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1350 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
580 000 €
  • ობიექტის კოდი 3317
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32648
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62033
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
450 000 € 374 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52393
  • ფართი 1203 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10436
  • ფართი 957 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა