Property 62033 photo 1
Property 62033 photo 2
Property 62033 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 615 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 246 კვ.მ.

Plot dimensions: 18X34

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46035
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
480 000 € 758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64080
  • ფართი 633 m²
  • მანძილი ზღვიდან 625 m
იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
450 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31362
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
320 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11732
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32648
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა