500 000 €
238 €/m²
Property 31278 photo 1
Property 31278 photo 2
Property 31278 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2100 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

The land is located in the area of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44215
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
580 000 € 580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64083
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1350 m
იყიდება
480 000 € 758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64080
  • ფართი 633 m²
  • მანძილი ზღვიდან 625 m
იყიდება
590 000 € 547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64085
  • ფართი 1077 m²
  • მანძილი ზღვიდან 248 m
იყიდება
560 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9578
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10436
  • ფართი 957 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
557 000 € 318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13790
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56455
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
425 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23825
  • ფართი 12600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
440 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59235
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა