400 000 €
496 €/m²
Property 56518 photo 1
Property 56518 photo 2
Property 56518 photo 3
Property 56518 photo 4
Property 56518 photo 5
Property 56518 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 805 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 235 კვ.მ.

The plot is located in the area of Kinetta

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 €
  • ობიექტის კოდი 13625
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
510 000 € 368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13785
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
557 000 € 318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13790
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14818
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
425 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23825
  • ფართი 12600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა