1 000 000 €
8333 €/m²
Property 29767 photo 1
Property 29767 photo 2
Property 29767 photo 3
Property 29767 photo 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 120 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale 3 detached houses of 120 sqm 110 sqm 60 sqm on the plot of 7500 sqm.

The detached house is located in Vari area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29767
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა