1 000 000 €
2778 €/m²
Property 3999 photo 1
Property 3999 photo 2
Property 3999 photo 3
Property 3999 photo 4
Property 3999 photo 5
Property 3999 photo 6
Property 3999 photo 7
Property 3999 photo 8
Property 3999 photo 9
Property 3999 photo 10
Property 3999 photo 11
Property 3999 photo 12
Property 3999 photo 13
Property 3999 photo 14
Property 3999 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: кондиционер, кладовое помещение, мебель, встроенные шкафы
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
975 000 € 2437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30734
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 400 000 € 5185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59927
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
960 000 € 3542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13556
  • ფართი 271 m²
  • Rooms 10
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა