Property 57705 photo 1
Property 57705 photo 2
Property 57705 photo 3
Property 57705 photo 4
Property 57705 photo 5
Property 57705 photo 6
Property 57705 photo 7
Property 57705 photo 8
Property 57705 photo 9
Property 57705 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1998
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 531 კვ.მ in Athens. კუნძული აქვს

For sale two-storey detached house with a total area of 531 sq.m.
The house  consists of four bedrooms, three bathrooms, a kitchen and a living room.

Rented until 6/2027
1615€ per month.
The detached house  is located in the Drosiya .

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
640 000 € 1205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57705
  • ფართი 531 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
700 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36507
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
530 000 € 2120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58432
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა