მოთხოვნით
Property 8218 photo 1
Property 8218 photo 2
Property 8218 photo 3
Property 8218 photo 4
Property 8218 photo 5
Property 8218 photo 6
Property 8218 photo 7
Property 8218 photo 8
Property 8218 photo 9
Property 8218 photo 10
Property 8218 photo 11
Property 8218 photo 12
Property 8218 photo 13
Property 8218 photo 14
Property 8218 photo 15
Property 8218 photo 16
Property 8218 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 375 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 2038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60171
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
650 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37565
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 600 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45455
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 15
იყიდება
830 000 € 4108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60770
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა