720 000 €
3892 €/m²
Property 14330 photo 1
Property 14330 photo 2
Property 14330 photo 3
Property 14330 photo 4
Property 14330 photo 5
Property 14330 photo 6
Property 14330 photo 7
Property 14330 photo 8
Property 14330 photo 9
Property 14330 photo 10
Property 14330 photo 11
Property 14330 photo 12
Property 14330 photo 13
Property 14330 photo 14
Property 14330 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 185 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Boula area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
870 000 € 2668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60790
  • ფართი 326 m²
  • Rooms 7
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 4304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62910
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
650 000 € 2719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63576
  • ფართი 239 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა