795 000 €
2650 €/m²
Property 12914 photo 1
Property 12914 photo 2
Property 12914 photo 3
Property 12914 photo 4
Property 12914 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1965
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 300 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

This detached house is located in the district Neo Psychiko, northern part of the capital. It is a quiet area surrounded by trees, designed for families with children, lovers of peaceful areas. All necessary infrastructure is in walking distance, there are convenient transport links.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
830 000 € 4108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60770
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29658
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
765 000 € 2483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63731
  • ფართი 308 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა