700 000 €
4167 €/m²
Property 36507 photo 1
Property 36507 photo 2
Property 36507 photo 3
Property 36507 photo 4
Property 36507 photo 5
Property 36507 photo 6
Property 36507 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1954
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 168 კვ.მ in Athens. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Detached housi is located in Neo Psychiko area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
830 000 € 4108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60770
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4
იყიდება
870 000 € 2668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60790
  • ფართი 326 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა