950 000 €
2375 €/m²
Property 5162 photo 1
Property 5162 photo 2
Property 5162 photo 3
Property 5162 photo 4
Property 5162 photo 5
Property 5162 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება მისაღებით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა