620 000 €
898 €/m²
Property 14006 photo 1
Property 14006 photo 2
Property 14006 photo 3
Property 14006 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 690 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ.

The site is located near Vari.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5797
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
800 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13691
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
580 000 € 2188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62036
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა