Property 58136 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 250 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 350 კვ.მ.

The plot of land is located in the Paleo Faliro area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
620 000 € 898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14006
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
720 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63587
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
670 000 € 893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59219
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
580 000 € 2188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62036
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა