420 000 €
1494 €/m²
Property 56996 photo 1
Property 56996 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 281 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 281 კვ.მ.

The plot is located in Marousi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
620 000 € 898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14006
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21312
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
400 000 € 173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32656
  • ფართი 2305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
440 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60631
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
400 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11174
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა