400 000 €
1000 €/m²
Property 57038 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 16000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 400 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ.

The plot is located in Marousi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62004
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m
იყიდება
350 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35049
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა