390 000 €
1585 €/m²
Property 26113 photo 1
Property 26113 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 246 კვ.მ. in Athens.

The plot of land in which there is a posibillity to built 541 sq.m is located in Metaksourgeio area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21312
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
450 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23196
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
390 000 € 1585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26113
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38693
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
400 000 € 782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62004
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m

სიახლეების დაგზავნა