637 000 €
2548 €/m²
Property 28756 photo 1
Property 28756 photo 2
Property 28756 photo 3
Property 28756 photo 4
Property 28756 photo 5
Property 28756 photo 6
Property 28756 photo 7
Property 28756 photo 8
Property 28756 photo 9
Property 28756 photo 10
Property 28756 photo 11
Property 28756 photo 12
Property 28756 photo 13
Property 28756 photo 14
Property 28756 photo 15
Property 28756 photo 16
Property 28756 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Pendeli area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 1205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57705
  • ფართი 531 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
510 000 € 2040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65685
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 7
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
765 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51826
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა