605 000 €
2630 €/m²
Property 39369 photo 1
Property 39369 photo 2
Property 39369 photo 3
Property 39369 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1989
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 12 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 230 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached home is located in the district of Ekali

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
605 000 € 2630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39369
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 8
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
680 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16614
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29658
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
637 000 € 2548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28756
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა