640 000 € 400 000 €
2041 €/m²
Property 14309 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1915
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bedrooms: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 196 კვ.მ in Athens. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is situated in the region of Koukaki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
870 000 € 2668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60790
  • ფართი 326 m²
  • Rooms 7
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
550 000 € 2115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22334
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
680 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16614
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
765 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51826
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა