Property 16614 photo 1
Property 16614 photo 2
Property 16614 photo 3
Property 16614 photo 4
Property 16614 photo 5
Property 16614 photo 6
Property 16614 photo 7
Property 16614 photo 8
Property 16614 photo 9
Property 16614 photo 10
Property 16614 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1983
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Varkiza area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
765 000 € 2483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63731
  • ფართი 308 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36274
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 4304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62910
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
830 000 € 4108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60770
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63510
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა