Property 56510 photo 1
Property 56510 photo 2
Property 56510 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,6
  • დაშორება ზღვიდან: 280 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 155 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

The plot is located in the Drapetsona area

It is also given for consideration

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37930
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
440 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60631
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35049
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
420 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56996
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
300 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21330
  • ფართი 1012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
475 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53072
  • ფართი 1139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა