330 000 €
165 €/m²
Property 32655 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 24000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

The plot is located in the area of Agios Stefanos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 1602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48674
  • ფართი 287 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
340 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56510
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
345 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46034
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
420 000 € 3021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49102
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
490 000 € 638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62906
  • ფართი 768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა