350 000 €
2187 €/m²
Property 35049 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 160 კვ.მ. in Athens.

For sale plot of land in which there is a posibillity to built 480sq.m is located in Metaksourgeio area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64576
  • ფართი 658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
320 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37930
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
390 000 € 1585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26113
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
420 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56996
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
475 000 € 417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53072
  • ფართი 1139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
475 000 € 1096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11178
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38693
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m

სიახლეების დაგზავნა