440 000 € 390 000 €
1250 €/m²
Property 45352 photo 1
Property 45352 photo 2
Property 45352 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,8
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 312 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 561 კვ.მ.

The land plot is located in the Kallithea area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
630 000 € 2520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58136
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
535 000 € 652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34164
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
600 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35500
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
450 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23196
  • ფართი 821 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m
იყიდება
400 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57038
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა