Property 6655 photo 1
Property 6655 photo 2
Property 6655 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 147 კვ.მ. in Athens.

Plot of land is avaialble for sale in Pirea area, Athens. Less than 30 minutes away from th sea, by feet. The area has a very well developed infrastructure, urban transport is in easy access. Pireas is industrial center of the country and the largest commercial center of Greek economy, and has the largest (in passenger traffic) port of Europe.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 € 2520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58136
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14562
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33000 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
440 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57399
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6700 m
იყიდება
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45352
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
500 000 € 3401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6655
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
475 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11079
  • ფართი 2072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5797
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m
იყიდება
420 000 € 3021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49102
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m

სიახლეების დაგზავნა