Property 62906 photo 1
Property 62906 photo 2
Property 62906 photo 3
Property 62906 photo 4
Property 62906 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 480 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 768 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 460 კვ.მ.

The plot is located in the Anavyssos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
620 000 € 898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14006
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
460 000 € 1602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48674
  • ფართი 287 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
600 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30323
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
590 000 € 1211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65696
  • ფართი 487 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
420 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56996
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
720 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63587
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
460 000 € 707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56993
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16800 m

სიახლეების დაგზავნა