Property 56986 photo 1
Property 56986 photo 2
Property 56986 photo 3
Property 56986 photo 4
Property 56986 photo 5
Property 56986 photo 6
Property 56986 photo 7
Property 56986 photo 8
Property 56986 photo 9
Property 56986 photo 10
Property 56986 photo 11

Details

  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 205 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
45 000 € 473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35201
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41842
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62722
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
42 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62054
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m

სიახლეების დაგზავნა