Property 62054 photo 1
Property 62054 photo 2
Property 62054 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 4900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18,5 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 27 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

For sale commercial property 27sqm with WC.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57530
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 1063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35311
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
45 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39957
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
40 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42339
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
60 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41842
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა